PRVA HRL RUKOMETAŠICA

Labudice poražene u Sesvetama

0
Poraz u Sesvetama

Rukometašice Rudara poražene su u gostima kod Sesveta u pretposljednjem, 25. kolu Prve HRL. Utakmica je bila izjednačena u većem dijelu prvog poluvremena. Domaće rukometašice su na plus tri, 14:11 pobjegle u 27. minuti, a na poluvrijeme su otišle s dva gola prednosti, 16:14.

Na početku drugog dijela Sesvete su nastavile održavati malu prednost, no Rudar je ipak u 44. minuti uspio doći do izjednačenja, 23:23. No više od toga nije išlo, domaće rukometašice preuzele su igru i do kraja više nisu dozvolile Labudicama da im ugroze osvajanje dva potrebna boda u borbi za ostanak. U posljednjem kolu 11. svibnja Rudar dočekuje Osijek.

Sesvete – Rudar 33:29 (16:14)

Utakmica 25. kola Prve HRL rukometašica. SD Gimnazije Sesvete. Gledatelja: 100. Suci: Čačić i Josić (oba Zagreb).

SESVETE: Mamić, Wurth 10, Pehar, Petrašević, P. Krezo 2 (1), Janković Miloš 2, Drezga Domanski, L. Krezo 5, Rezo, Krznar, Jurina 7 (6), Hunjadi 1, Bošnjak, Križan, Abaza, Čalušić 6.

RUDAR: Kamenar, Peršić 2, Marić, Šumberac 2 (1), Basanić, Zahtila 2 (1), Bradanović, Belušić 3, Benazić 1, Pavić, Šegota 2, Kremer 2, Miočinović, Đuzel 7, Ugrin, Jajčević 8 (2).

Sedmerci: Sesvete 6 (7), Rudar 4 (7). Isključenja: Sesvete 6 minuta, Rudar 12 minuta. (Pripremila: Valentina Prokić)