Dean Jurasić iz Istra Racing Teama državni prvak u kronometru

3
Dean Jurasić i Ivica Hrvatin

Dean Jurasić iz Kožljaka prvak je države u kronometru, u klasi sport, do 1.600 kubika i najbolji vozač u svim kategorijama u prošloj godini, te se ovim rezultatom svrstao na listu sportaša nominiranih za Proglašenje najuspješnijih sportaša Grada Pazina za 2022. godinu.

Dean je u prošloj godini i u svih šest natjecateljskih utrka, osvojio četiri prva mjesta i dva druga.

Pobjedničke utrke imao je dva puta u Taru, zatim je bio dvije utrke za redom drugi, u Zagrebu i Čakovcu, a onda je opet zadnje dvije utrke osvojio prva mjesta. Na utrci za nagradu Međimurja u Belici i na auto moto pisti Grobnik, svom plasmanu dodao je još dva prva mjesta, doznajemo od tajnika Kluba Istra Racing Team iz Pazina Ivice Hrvatina.

U zadnjoj utrci prošle  godine, Dean je osvojio i drugo mjesto u generalnom plasmanu, te na kraju svih utrka završio drugi u ukupnom plasmanu.