Pobjeda Potpićna-Učke 72, Rabac i Iskra poraženi

0
NK Rabac
NK Rabac

Nogometaši županijskog prvoligaša Iskre poraženi su na gostovanju kod „fenjeraša“ momčadi Muntić s 2:0 u utakmici 19. kola Prve ŽNLI. Dvostruki strijelac u prvom poluvremenu bio je Sanel Imširević. Pobjeda je domaćinu donijela pomak s dna ljestvice, na kojem su sada završili nogometaši Rapca. Naime, Rabac je izgubio minimalnim rezultatom u gostima kod Istra-Pule.

Potpićan-Učka 72 je domaćom pobjedom nad Vodnjanom, golovima Simića i Gržanića, napravio veliki korak prema sigurnoj zoni. Momčad s Dumbrove je pitanje pobjednika riješila u prvih osam minuta drugog poluvremena.

Muntić – Iskra 2:0 (2:0)

Utakmica 19. kola Prve ŽNLI. Stadion Grabri. Gledatelja: 50. Sudac: Josip Budimir. Pomoćnici: Skrletović i Nikolić. Strijelci: 1:0 S. Imširević (9), 2:0 S. Imširović (36). Žuti kartoni: Martinčić, Pejić, Husarić (Muntić), A. L. Krasnići, (Iskra). Crveni kartoni: S. Imširević (Muntić), A. Imširović (Iskra).
MUNTIĆ: Crljenica, Martinčić (78 Valčić), Manojlovski, Urošević, Nerovčić (87 Pranjić), Gračić, Babić, Pejić, Tomić (61 Boškin), Imširević, Husarić.
ISKRA: Todorović, Trumić, Panić, Murtić (74 Zukić), A. L. Krasnići, A. Imširović, N. Krasnići, Horvat, Miletić (62 Zakomac), Mehić, Begović (55 Čudić).

Istra-Pula – Rabac 1:0 (1:0)

Stadion Fortin. Gledatelja: 40. Sudac: Boris Vitasović. Pomoćnici: Punušković i Baf. Strijelac: 1:0 Žilo (34-11m).
ISTRA-PULA: Mahmutović, Tomanić, Danić, Žilo, Matković, Premate, Tomić, Pušar, Šabić (55 Melnyk), Beriša, Simetić.
RABAC: Katičić, Santaleza (70 Bembić), Dragovina, Kralj, Kos, Cezario, Lazarić, Miskić (66 Mikuljan), Dobrić, Ramos, Vidas (46 Radić).

Potpićan-Učka 72 – Vodnjan 2:0

Stadion Dumbrova. Gledatelja: 70. Sudac: Sandi Skrletović. Pomoćnici: Tubak i Vukojević. Strijelci: 1:0 Simić (46), 2:0 Gržanić (53). Žuti kartoni: Celić, Gržanić, Pincin (Potpićan-Učka 72), Aljić, Mujezinović (Vodnjan).
POTPIĆAN-UČKA 72: Aničić, Juran, Putinja, Burul, Simić (80 R. Celić), M. Celić (84 Ružić), Čule (59 Pincin), Pamić Gržanić, Lazarić (59 Braušić), Fornažar.
VODNJAN: Miloš, Topić (75 Aljić), Toprek (75 Divković), F. Marjanović (75 Čović), Ljevar, Aljić, D. Marjanović, Mujezinović, N. Marjanović (82 Tuzlić), Borghetti, Šimičević (75 Mošnja). (Pripremila: Valentina Prokić)