DRUGA HRL ZAPAD

Rudar Adria Oil prvenstvo zaključio na drugom mjestu

0
Andrej Smolica

Rukometaši Rudar Adria Oila pobjedom u posljednjem kolu u gostima kod Poreča 2 31:28 zaključili su prvenstvo u Drugoj HRL Zapad na drugom mjestu s devet bodova manje od prvaka Senja.

Kovari su u Poreču odigrali zahtjevnu utakmicu u kojoj su nakon vodstva na startu dvoboja od 0:1 golom Derosija, prvi puta došli u vodstvo sekundu prije kraja prvog poluvremena nakon gola Lazara za 16:17.

U drugom poluvremenu slika je bila drugačija, labinski rukometaši su preuzeli igru u svoje ruke i održavali vodstvo te je u 43. minuti na semaforu stajalo plus pet, 19:24. Domaći rukometaši više nisu uspjeli stići prednost gostiju, niti ugroziti novu vrijednu pobjedu Kovara.

Poreč 2 – Rudar Adria Oil 28:31 (16:17)

Utakmica 18. kola Druge HRL Zapad. SC Veli Jože. Gledatelja: 100. Suci: Jarnec (Varaždin) i Purma (Rugvica).

POREČ 2: Aleksić, Markotić, Dinić, Štifanić 5, Vernik 1, Andrić 1, Labinc, Tomašević 2, Varljen 6 (1), Matošević, Rakovac, Rusak, Jelić 3 (2), Sulejmani 10

RUDAR ADRIA OIL: Vozila, Trajkovski 3, Lazar 2, Tomičić, Muratović, Ratkajec 8 (1), Franković, Smolica 13 (2), Malić, Lukšić 1, Mišon, Dundara 2, Derosi 2.

Sedmerci: Poreč 2 3 (4), Rudar Adria Oil 3 (3). Isključenja: Poreč 2 2 minute, Rudar Adria Oil /. (Pripremila: Valentina Prokić, slika: Marin Stepčić)