TREĆA NL ZAPAD

Rudar poražen od vodećeg Uljanika, dva igrača završila u bolnici

0
Rudar poražen od Uljanika

Nogometaši Rudara poraženi su od Uljanika 2:1 na Verudi. Sve najvažnije dogodilo se u prvom poluvremenu, prvoplasirana momčad prvenstva povela je preko Perića-Komšića u 19. minuti. Samo dvije minute kasnije izjednačenje Kovarima donio je Čenaj. No, u 26. minuti Simeunović je realizirao najstrožu kaznu za, kako se kasnije pokazalo, konačnih 2:1.

U 68. minuti nakon jakog kontakta glavama Mašović i Salihović odvedeni su kolima hitne pomoći u pulsku bolnicu zbog sumnje na potres mozga.

- Bila je dobra i čvrsta utakmica u kojoj su domaćini bili malo agresivniji. Imali smo, izuzev pogotka još neke prilike, ali imao je i Uljanik u završnici utakmice. Zaslužena pobjeda domaćina. U svoje osobno i u ime cijele momčadi zaželio bih brzi oporavak našem igraču Salihoviću i Mašoviću iz Uljanika te da se brzo vrate na terene, rekao je trener Rudara Franko Čupić.

Uljanik – Rudar 2:1 (2:1)

Utakmica 22. kola Treće NL Zapad. SRC Uljanik Veruda. Gledatelja: 60. Sudac: Antonio Melnjak. Pomoćnici: Milković i Balen. Strijelci: 1:0 Perić-Komšić (19), 1:1 Čenaj (21), 2:1 Simeunović (26-11m). Žuti kartoni: Žgomba (Uljanik), Čenaj (Rudar).

ULJANIK: Jurak, Žgomba, Pajković (68 Gjurchinoski), Batelić, Mašović (68 Osmanollaj), Perić-Komšić (78 Raković), Simeunović, Topić, Žiković, Jereb, Giljanović.
RUDAR: Blažina, Načinović, Božičević, Golja, Martić (89 Biljuh), Macan, Juričić, Bilić, Kurtić, Salihović (68 Mohorović), Čenaj.  (Pripremila: Valentina Prokić)