TREĆA NL ZAPAD

Rudar nesretno poražen u sudačkoj nadoknadi

0
Nesretni poraz

Nogometaši Rudara nesretno su poraženi od Pazinke u utakmici 23. kola Treće NL Zapad. Završilo je 2:3, a Pazinka je pobjednički gol dala u četvrtoj minuti sudačke nadoknade utakmice, kada je Rabar uputio snažan, visoki udarac s 30 metara, lopta se od stative odbila u gol za slavlje gostiju.

Bio je to sadržajan susjedski derbi pred ispunjenim tribinama i sjajnoj atmosferi, a ljubitelji regionalnog nogometa imali su prilike vidjeti čak pet golova. Nakon prvih 45 minuta na semaforu je stajalo 2:2. U nastavku Kovari su imali četiri stopostotne prilike koje nisu realizirali, što je na kraju Pazinka kaznila u sudačkoj nadoknadi.

- Taman mu je lopta legla kako je trebala i pogodio je neobranjivo, gotovo rašlje. Nema se šta prigovoriti, imali smo svoje prilike u drugom dijelu koje nismo iskoristili. Bod bi prema svemu bio najrelaniji, ali njih je nagradilo u sudačkoj nadoknadi i tu ne možemo ništa, rekao je trener Rudara Franko Čupić.

Rudar – Pazinka 2:3 (2:2)

Utakmica 23. kola Treće NL Zapad. Gradski stadion. Gledatelja: 450. Sudac: Sandro Miličković. Pomoćnici: Tićak i Bahun. Strijelci: 1:0 Macan (25), 1:1 Maružin (27), 1:2 Ivetac (29), 2:2 Macan (38), 2:3 Rabar (90+4). Žuti kartoni: Bilić, Martić (Rudar), Pauletić, N. Pavat (Pazinka).

RUDAR: Blažina, Načinović, Božičević (85 Biljuh), Golja, Macan, Juričić, Bilić (46 Martić), Licul, Kurtić, Salihović (76 Halilčević), Čenaj (56 Karić).

PAZINKA: Mendiković, E. Pavat, Pauletić (46 N. Pavat) Prenc (86 Šaina), Ivetac (90+2 Pauletić), Milovan, Tanković, Šugar (63 Slivar), Matika, Rabar, Maružin.

(Tekst: Valentina Prokić)