PRVA ŽNLI

Važna pobjeda nogometaša Rapca u borbi za ostanak

0
Rabac bolji od Mladosti RS

Nogometaši Rabca pobijedili su Mladost Rovinjsko Selo 3:1 u dvoboju 22. kola Prve ŽNLI. Prva je to pobjeda Rapca nakon 1. listopada prošle godine kada su u gostima svladali Muntić.

Iako su poveli u završnici prvog poluvremena golom Dobrića, utakmica se rješavala u posljednjih desetak minuta. Kastrati je donio izjednačenje gostima u 78., a potom su Ramos i Dobrić osigurali tri boda domaćima.

Ova je utakmica bila za Rabac ona u kojoj su morali pobijediti, no još ih čeka dalek put do osiguravanja ostanka u prvoligaškom društvu. U idućem kolu igraju doma s Velim Vrhom, a potom gostuju na Vinežu.

Rabac – Mladost RS 3:1 (1:0)

Utakmica 22. kola Prve ŽNLI. Stadion Maslinica. Gledatelja: 40. Sudac: Dragan Kukić. Pomoćnici: Pejkunović i Beniković. Strijelci: 1:0 Dobrić (44), 1:1 Kastrati (78), 2:1 Ramos (81), 3:1 Dobrić (88). Žuti kartoni: Dragovina, Kocijel, Dobrić; Vidas (Rabac), Pranjić, Kastrati (Mladost RS).

RABAC: Katičić, Dragovina, Santaleza, Cezario, Kos, Belušić, Lazarić (68 Jurkić), Kocijel, Dobrić (89 Miskić), Ramos (90+2 Kralj), Vidas (90 Radić).

MLADOST RS: Moscatello, Gjurchinoski, Težak, Ademaj (46 Cvijetić) Totić, Šturman, Prgić, Ćosić, Tiani, Pranjić (87 Težak), Kastrati. (Pripremila: Valentina Prokić)