PRVA ŽNLI

Iskra prekinula niz poraza, remi Potpićanaca

0
Zaslužena pobjeda Iskre nakon tri uzastopna poraza

Nogometaši Iskre pobijedili su Dajlu 2:1 i tako prekinuli niz od tri uzastopna poraza. Strijelac oba pogotka za domaćine bio je Nermin Krasnići. Krasnići je prvo doveo Iskru u vodstvo u 30. minuti, na asistenciju Lazarića. Dajla je izjednačila u 69. preko Matoševića. No, samo tri minute kasnije Nermin Krasnići je donio pobjedu svojoj momčadi zatresavši mrežu iz drugog pokušaja.

Potpićan-Učka 72 osvojio je bod u gostima kod Velog Vrha. Gosti su vodili od 15. minute kada je Simić zatresao mrežu, no domaćin je izjednačio u prvoj minuti sudačke nadoknade utakmice.

Na ljestvici Iskra je deveta s 33 boda, dva manje od Vrsara i Marčane, dok je Potpićan-Učka 72 na 11. mjestu s 22 boda.

Iskra - Dajla 2:1 (1:0)

Utakmica 22. kola Prve ŽNLI. Stadion Vinež. Gledatelja: 90. Sudac: Josip Oroz. Pomoćnici: Taranić i Mikša. Strijelci: 1:0 N. Krasnići (30), 1:1 Matošević (69), 2:1 N. Krasnići (72). Žuti kartoni: Čudić, Imširović, Maksenčuk, Zukić, trener F. Hoxha (Iskra), Bučić Matošević (Dajla).

ISKRA: Todorović, Kujraković, Trumić, Čudić, Panić, Lazarić, Imširović (80 Mehić), N. Krasnići (83 Zakomac), Horvat (70 Miletić), Maksenčuk Licul (57 A. L. Krasnići).

DAJLA: Novaković, Najhart, Mujanović, Gržetić, Čuk, Bučić, Stojić (57 Petrović), Jalušić (46 Šoškić), Ribić, Bašić, Ferenac (46 Matošević).

Veli Vrh - Potpićan-Učka 72 1:1 (0:1)

Stadion Tivoli. Gledatelja: 40. Sudac: Sandi Orbanić. Pomoćnici: Pavlović i Marić. Strijelci: 0:1 Simić (15), 1:1 Paris (90+1). Žuti kartoni: Radola, Sinčić, Kovač (Veli Vrh), Aničić, J. Juran, Gržanić (Potpićan-Učka 72).

VELI VRH: Matošević, Poldrugovac (58 Ulemek), Žgomba, Beviakva, Paris, Radola, Maras (80 Žagrić), Perković, Vidalić, Sinčić (46 Kovač), Ognjenović (75 Kodnik).

POTPIĆAN-UČKA 72: Aničić, V. Juran, R. Celić, J. Juran (90 Begić), Burul, Simić, M. Celić, Fejzić (84 Ružić), Čule, Gržanić, Fornažar. (Pripremila: Valentina Prokić)