TREĆA NL ZAPAD

Rudar porazom u Kostreni prekinuo pozitivan niz, Pomorac riješio utakmicu u 15 minuta

Piše: Valentina Prokić

28.09.2024 - 18:44
Kovari poraženi od Pomorca

Nogometaši Rudara poraženi su u gostima kod Pomorca s 3:0 u utakmici šestog kola Treće NL Zapad. Kovari su tako prekinuli pozitivan niz koji su imali u prvih pet kola. Zanimljivo, Kostrenjani su pitanje pobjednika riješili u prvih 15 minuta susreta golovima Bradarića, Matkovića i Benčića.

- Čestitam ekipi Pomorca na zasluženoj pobjedi. Loše smo otvorili utakmicu i kada nakon dvije loše reakcije naše obrane gubiš 2:0 u sedam minuta teško se vratiti u pravi ritam utakmice.
Imali smo svoje šanse da smanjimo rezultatski minus, ali danas jednostavno nismo bili na nivou kao u prošlim susretima. Zasluženo smo izgubili od Pomorca i sada se okrećemo sljedećoj utakmici protiv Nehaja u Labinu i povratku na pobjedničku stazu, rekao je trener Rudara Franko Čupić nakon poraza u Kostreni.

Zapisnik utakmice Pomorac - Rudar 3:0 (3:0) pogledajte OVDJE