Rudar poražen na startu proljetnog dijela prvenstva

0

Rudar je u prvoj utakmici nastavka prvenstva 3.NL NS Rijeka, odigranoj na Gradskom stadionu u Labinu, izgubio od nogometaša NK Naprijed, rezultatom 0:2. Još jedanput su se Hreljani pokazali kao vrlo neugodna i čvrsta momčad. Nakon lagane premoći u posjedu lopte, pogreška u zadnjoj liniji naše momčadi koju iskusni Imeraj koristi, ulazi u šesnaesterac, te nakon laganog kontakta pada, a Krneta pokazuje na 11 metara. Sigurni realizator je Biškupović.

U nastavku su Kovari pokušavali kvalitetnije povezati igru, biti konkretniji, stvorili su i dvije poluprilike preko Juričića, ali je završnica izostala. Utakmicu je prelomio vjerojatno i najistaknutiji igrač današnje utakmice, Ivan Biškupović koji je u 80 minuti,  postavio konačan rezultat današnje utakmice. Za sedam dana naša momčad gostuje u Kostreni protiv nekadašnjeg prvoligaša, NK Pomorac 1921.

NK RUDAR Labin – NK NAPRIJED Hreljin  0:2 (0:1)

Sudac: Goran Krneta (Umag), Pomoćnici: Sandro Miličković (Rijeka) i Saša Piljić (Rijeka). Strijelci: 0:1 Biškupović 36’ (11m), 0:2 Biškupović 80’

NK RUDAR Labin: Blažina, Načinović A., Božičević (od 73’ Licul) , Golja, Boucaux (od 79’ Floridan), Juričić, Bilić (od 73’ Karić), Halilčević (od 46’ Jašarević), Kurtić, Stepčić (od 79’ Bembić),  Načinović M. Trener: Roberto Paliska.
NK NAPRIJED Hreljin: Herman, Bobošević (od 82’ Leskur), Jagić (od 54’ Tomljanović), Biškupović (od 85’ Jakovljević), Frigan, Imeraj (od 85’ Muminović), Barišić (od 85’ Tijan) , Radošević, Begić, Merle, Pleše. Trener: Karlo Đivoje