TREĆA HRL ZAPAD-ŽENE

Rukometašice druge ekipe Rudara bolje od Omišlja

0
Uspješne Rudarke

Rukometašice Rudara 2 pobijedile su Omišalj 27:26 u susretu 8. kola Treće HRL Zapad. Labinjanke su na domaćem parketu osvojile nove bodove u dvoboju koji je u prvih osam minuta bio izjednačen, a potom su domaće rukometašice vodile igru no i kada bi napravile veću razliku gošće se nisu predavale već bi polako stizale rezultat.

Tako je sedam minuta prije kraja na semaforu stajalo 23:23, Rudar 2 je u idućih pet minuta otišao na 27:24, a iako su Omišljanke uspjele smanjiti i stići na samo gol zaostatka 30-tak sekundi prije kraja domaća ekipa je uspjela zadržati minimalnu prednost i osvojiti nove bodove.

Rudar 2 je novom pobjedom došao na vrh ljestvice s 14 bodova, ali drugoplasirana ekipa Zamet 2 ima dva boda manje i utakmicu manje.

Treća HRL Zapad – 8. kolo

Rudar 2 – Omišalj 27:26 (13:9)

SC Franko Mileta. Gledatelja: 50. Suci: Jarnec (Varaždin) i Purma (Rugvica).

RUDAR 2: Juričić, Benazić 11 (2), Budano 1, Vidali 1, Basanić 4, Beganović, Osmić 2, Zagorec Blašković, Kovačević, Tomić 1, Faraguna 1, Gobo 1, Marić 5.

OMIŠALJ: Prendivoj, Ilić 5 (2) Nikolić, Starčević 2, Cakaj 6, Požega, Spicijarić, Ahel 1, Dundović 2. Deželin, Brečić, Nikolić 6 (5), Karabajić 4, Brozić, Skorup.

Sedmerci: Rudar 2 2 (4), Omišalj 7 (8). Isključenja: Rudar 2 10 minuta, Omišalj /. (Pripremila: Valentina Prokić)