JUDO TURNIR ZRINSKI OPEN

Judašica Meta Nola Fornažar zlatna u Čakovcu

0
Natjecatelji Meta s trenerima

Nola Fornažar, judašica Meta je s tri pobjede u uzrastu do 14 godina osvojila prvo mjesto u kategoriji -40kg na turniru Zrinski Open u Čakovcu na kojem je sudjelovalo 560 judaša i judašica iz 60 klubova. Selmir Bečirević je osvojio broncu u kategoriji -30kg, dok je Darian Starčić u kategoriji -34kg nakon dvije pobjede poražen u borbi za brončano odličje te je natjecanje završio na petom mjestu. Nastupili su još Noa Buršić, Elmir Bečirević, Jan Floričić i Ilario Peršić, no unatoč dobrim borbama, nisu ostvarili plasman.

Fran Baćac osvojio je treće mjesto u uzrastu do 16 godina, u kategoriji -81kg, a Ajla Šahdanović je završila sedma u kategoriji -57kg. Natjecatelje su pratili treneri Dino Alićajić, Denis Alićajić i Nikol Boneta. (Pripremila: Valentina Prokić)