TREĆA HRL ZAPAD-ŽENE

Mlade Labudice pobjedom potvrdile naslov prvakinja

0
Rukometašice Rudara 2 s peharom prvakinja

Rukometašice Rudara 2 pobjedom su zaključile prvenstvo Treće HRL Zapad u kojem su već ranije osvojile naslov prvakinja. Mlade Labudice su u posljednjem kolu prvenstva u Rijeci nadigrale Zamet 2 30:25.

Prvi 20-ak minuta susreta bilo je u znaku domaće ekipe, Zamećanke su vodile čak i četiri gola prednosti, 10:6 u 15. minuti, no do kraja poluvremena Rudar 2 je uspio stići domaću prednost te izjednačiti prvi puta u 23. minuti.

I na odmor su ekipe otišle s rezultatom u egalu 14:14, no nakon 15:15 u 32. minuti Rudar 2 se polako počeo odvajati i stvarati prednost koju je do kraja uspio održati te pobjedom završiti prvenstvo.

Zamet 2 – Rudar 2 25:30 (14:14)

Utakmica 14. kola Treće HRL Zapad rukometašica. Centar Zamet. Gledatelja: 100. Suci: Bajan (Slavonski Brod) i Štifanić (Poreč).
ZAMET 2: Vukelić 6 (2), Budić, H. Kovačević 6, M. Kovačević 3, Varga, Todorović, Flego 1, Peić, Vuk, Grce 3, Brčić 6 (3).
RUDAR 2: Juričić, Benazić 12 (4), Budanko, Vidali, Marić 9 (2), Beganović, Osmić 6, Gaspari, Šverko, Blašković, Kovačević, Tomić 1, Batičić 1, Burul, Faraguna 1, Gobo.
Sedmerci: Zamet 2 5 (7), Rudar 2 6 (7). Isključenja: Zamet 2 8 minuta, Rudar 2 10 minuta. (Pripremila: Valentina Prokić)