PRVA ŽNLI

Novi poraz Iskre, ovog puta u gostima kod momčadi Smoljanci Slobode

0
Novi poraz Iskre

Nogometaši Iskre poraženi su u gostima kod momčadi Smoljanci Slobode 2:1. Treći je to poraz Iskre u nizu nakon Muntića i Istre-Pula uspješniji su bili Smoljanci Sloboda. Domaći su nakon vodstva u 27. minuti golom Ivančića ostali bez Floridana koji je zaradio crveni karton. Iskra je u završnici prvog poluvremena uspjela izjednačiti zahvaljujući An Lee Krasnićiju. No, iako su imali igrača više nogometaši Iskre nisu uspjeli doći do pobjede, već je u 58. minuti nastavka pobjedu  Smoljancima Slobodi donio Banović u 58. minuti.

Potpićan-Učka 72 igra sutra od 10,30 sati protiv Ližnjana, dok Rabac gostuje kod Dajle od 17 sati.

Smoljanci Sloboda - Iskra 2:1 (1:1)

Utakmica 21. kola Prve ŽNLI. Stadion Suhača. Gledatelja: 50. Sudac: Goran Baršić. Pomoćnici: Celić i Mađarić. Strijelci: 1:0 Ivančić (27), 1:1 A. L. Krasnići (42), 2:1 Banović (58). Žuti kartoni: Mat. Mišan, Ivančić (Smoljanci Sloboda), Imširović, Begović (Iskra). Crveni karton: Floridan (Smoljanci Sloboda).

SMOLJANCI SLOBODA: Tomišić, Folo (46 Ban), Pekica (60 D. Peršić, K. Peršić), Dadić, Floridan, Mat. Mišan (85 Racan), Banović, Krajcar, Furlanić, Mau. Mišan, Ivančić.
ISKRA: Todorović, Trumić, Čudić, Panić, Lazarić, A. L. Krasnići (85 Zukić), Imširović (78 Stanissa), N. Krasnići, Horvat (60 Murtić), Licul (38 Miletić), Begović.  (Pripremila: Valentina Prokić)