PRIPREMNA UTAKMICA

Nogometaši Rudara remizirali u Pazinu

1
Dvostruki strijelac Paolo Juričić

Nogometaši Rudara odigrali su 2:2 u gostima kod Pazinke u posljednjoj pripremnoj utakmici uoči početka prvenstva.

Dvostruki strijelac za Kovare bio je Paolo Juričić, a zanimljivo sva četiri gola pala su u drugom poluvremenu kada je i ritam igre pao u odnosu na prvih 5 minuta. Juričić je Rudar doveo u goste u 53. minuti pobjegavši sam domaćoj obrani, a nakon izjednačenja Prenca s bijele točke, labinski golgeter se ponovno upisuje u strijelce nakon akcije Macana i Okića. No, Pazinjani su još jednom izjednačili s bijele točke zahvaljujući sigurnom izvođaču Prencu.

Pazinka Rudar 2:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Juričić (53), 1:1 Prenc (59-11m), 1:2 Juričić (81), 2:2 Prenc (90-11m).

RUDAR: Blažina, Licul, A. Načinović, Kurtić, Karić, Okić, G. Golja, Macan, Martić, Griparić, Movrić. Još su igrali: Bašić, T. Mohorović, Božičević, Ardalić, Juričić.

(Pripremila: Valentina Prokić)