KBK Budokai Labin

Deset medalja na Internacionalnom kupu u Zaboku

1
Članovi Kickboxing kluba Budokai Labin

Kickboxing klub Budokai Labin je 21. siječnja sudjelovao na Internacionalnom kupu u Zaboku i osvojio deset medalja, od čega četiri zlatne, pet srebrnih i jednu brončanu.

Najuspješnija u labinskoj ekipi bila je Victorija Pekas koja je u kategoriji starijih kadetkinja osvojila dvije zlatne medalje, u light contactu i kick lightu.

Emil Mujkić je osvojio zlato u starijim kadetima u point fightingu u kategoriji do 47 kilograma, a u kategoriji do 42 kilograma srebro.Isti učinak, zlato i srebro, ima Ivan Alexander Glušić kod mladih kadeta u point fightingu u kategorijama 47 kilograma. Dva srebra osvojio je Domagoj Fiket kod starijih kadeta u point fightingu i light contactu u kategoriji do 63 kilograma. Alicja Maria Mikuljan je kod juniorki osvojila srebro u kategoriji do 55 kilograma u light contactu, a u kick lightu u kategoriji do 60 kilograma broncu.

Turnir su organizirali Hrvatski kickboxing savez i domaćin, Kickboxing klub BTI Zabok, a nastupila su 234 natjecatelja iz 25 klubova.