NK RUDAR

Pobjeda u doslovno posljednjoj sekundi utakmice

0
Detalj s utakmice

NK Rudar je u 18.kolu prvenstva 3.NL NS Rijeka, odigranom na Gradskom stadionu u Labinu, pobjedio 2:1 nogometaše Vinodola. Prvo poluvrijeme je proteklo u ravnopravnoj igri bez izglednijih prilika i uz obostrano opreznu igru.

U nastavku utakmice obje momčadi ulaze odlučnije. Gosti su nakon odlično izvedenog kornera, poveli golom Dedića koji glavom posprema loptu u gol, nemoćnog Blažine. Nakon primljenog  gola i nekoliko izmjena, Rudari kreću konkretnije napadati gostujući gol, pa je tako u 77 minuti asistencijom Juričića, junior Karić postigao zgoditak za izjednačenje.

Kad su svi mislili da je to konačan rezultat ove utakmice, u zadnjem napadu, odnosno prekidu, oštar centaršut Dadića,  Antonio Načinović glavom posprema loptu u suprotni kut Baričevića za konačan rezultat 2:1 i zasluženo slavlje Kovara. Za sedam dana Rudar gostuje u Medulinu kod istoimenog trećeligaša.

NK RUDAR Labin – NK VINODOL  2:1 (0:0)

Sudac: Antonio Melnjak (Rijeka) , Pomoćni suci: Danijel Starčević (Pula) i Nenad Marušić (Matulji). Strijelci: 0:1 Dedić 53’,  1:1 Karić 77’,  2:1 Načinović A. 90’+5’
NK RUDAR Labin: Blažina, Načinović A., Božičević, Golja, Juričić, Rudan, Bilić ( od 54’Boucaux), Solari ( od 60’Karić), Dadić, Načinović M.( od 54’Rodriguez), Hrvat ( od 88’Halilčević). Trener: Franko Čupić.
NK VINODOL: Baričević, Barac, Peričić (od 46’Dedić), Mazzarolli, Filipović (od 85’Lenac), Tonković, Bogdanić (od 85’Mađovski), Tomić, Kosić, Buljat (od 68’Butković), Ugrinović (od 46’Rubčić). Trener: Josip Vukelić