PRVA ŽNLI

Poraz Potpićna-Učke 72 na domaćem terenu i Rapca u Dajli

0
Poraz Rapca od Dajle

Nogometaši Potpićan-Učke 72 poraženi su na svojoj Dumbrovi od vodeće momčadi Prve ŽNLI Ližnjana 3:1. Lider prvenstva je nakon 24 minute imao vodstvo do dva gola, a iako su domaćini smanjili u 50. minuti, više od toga nije išlo.

Rabac je i dalje posljednja momčad lige sa sedam bodova. Nogometaši Rabca poraženi su u gostima kod Dajle, koja se s nova tri boda vratila na drugu poziciju na ljestvici.

Potpićan-Učka 72 - Ližnjan 1:3 (0:2)

Utakmica 21. kola Prve ŽNLI. Stadion Dumbrova. Gledatelja: 50. Sudac: Alen Halilović. Pomoćnici: Tubak i Vukojević. Strijelci: 0:1 Kontošić (10-11m), 0:2 Kontošić (24), 1:2 Celić (50), 1:3 Urošević (90+2).
Žuti kartoni: R. Celić, Čule, Lazarić (Potpićan-Učka 72). Crveni karton: Braušić (Potpićan-Učka 72).

POTPIĆAN-UČKA 72: Smilović, R. Celić, Putinja, Braušić, Simić, M. Celić (74 Pincin), Čule (71 Juran), Pamić, Gržanić, Lazarić (67 Fejzić), Fornažar.
LIŽNJAN: Percan, Popović (65 Topić), Pavić, Urošević Čude, Kontošić, Balde, Licardo, Radović, Ljubas (46 Škifić), Macan Stanić (65 Bilobrk).

Dajla - Rabac 2:0 (0:0)

Stadion Dajla. Gledatelja: 50. Sudac: Terković. Pomoćnici: Halilović i Tubak. Strijelci: 1:0 Petrović (54), 2:0 Šoškić (90). Žuti kartoni: Dragovina, Kocijel (Rabac)

DAJLA: Novaković, Najhart, Mujanović, Gržetić, Čuk, Bučić (66 Damjanić), Stojić (46 Petrović), Jalušić (46 Šoškić), Ribić, Bašić (77 Badanjak), Ferenac (46 Matošević).
RABAC: Katičić, Dragovina, Santaleza (77 Radić), Cezario, Kos, Kocijel, Lazarić, Belušić (86 Škopac), Dobrić (83 Mikuljan), Ramos, Miskić (60 Jurkić). (Pripremila: Valentina Prokić)