Labudice poražene u Sinju, domaća ekipa stigla do bodova 12 sekundi prije kraja

Piše: Valentina Prokić

05.10.2024 - 21:17
Labudice poražene u Sinju

Rukometašice Rudara poražene su u gostima kod Sinja 30:29 u četvrtom kolu Prve HRL. Dvije i pol minute prije kraja susreta na semaforu je stajalo 29:29, no potom je 12 sekundi prije kraja utakmice Gutić dala gol koji je donio pobjedu domaćoj ekipi.

Sinjanke su od početka utakmice vodile glavnu riječ na parketu, imale su i šest golova prednosti, no u drugom poluvremenu situacija se na terenu promijenila.

Do prvog izjednačenja Labudice su stigle u 40. minuti kada je Jajčević pogodila iz kontre za 21:21. Potom se igralo gol za gol sve do 49. minute kada su domaće igračice pobjegle na plus tri, 27:24. Ipak, labisnke su rukometašice uspjele nadoknaditi zaostatak i umalo osigurati preokret i pobjedu.

Zapisnik utakmice Sinj - Rudar 30:29 (19:15) pogledajte OVDJE