Rukometaši Rudar Adria Oila u novo prvenstvo krenuli porazom od Porečana

Piše: Valentina Prokić

05.10.2024 - 22:01
Poraz Rudar Adria Oila

Rukometaši Rudar Adria Oila porazom su od Poreča 2 24:21 otvorili novu sezonu u Drugoj HRL zapad. Rudar AO je prvo kolo novog prvenstva igrao pred domaćom publikom, no ni podrška s tribina nije bila dovoljna za pobjedu u srazu s glavnim konkurentima za vrh drugoligaške ljestvice.

Domaći su rukometaši dobro krenuli, no to je trajalo samo prvi 12 minuta. Potom su mladi Porečani od plus jedan, 4:5 stigli do plus sedam, 4:11 u samo sedam minuta.

Pokušali su se Kovari vratiti, ali Porečani nisu dozvolili da njihova pobjeda dođe u pitanje. Najučinkovitiji u domaćim redovima bio je Alexandar Lazar s deset pogodaka.

U idućem kolu Rudar Adria Oil gostuje kod Buja 53 koje su visoko poražene, čak 35:19 od novaka u ligi momčadi Čavle.

Zapisnik utakmice Rudar - Poreč 2 21:24 (10:14) pogledajte OVDJE