PRVA ŽNLI

Iskra i Potpićan-Učka 72 remizirali u nervoznoj utakmici

0
Susjedska podjela bodova

Nogometaši Iskre i Potpićna-Učke 72 u susjedskom su derbiju trećeg kola Prve ŽNLI podijelili bodove. Završilo je 1:1, a utakmica je obilovala nervozom i napetošću te su obje momčadi dvoboj zaključile s desetoricom igrača. I jedna i druga momčad stvorile su po nekoliko prilika, no vratari su danas bili dobro raspoloženi. Oba pogotka pala su u prvom poluvremenu u razmaku od samo šest minuta. Već za vikend su na rasporedu utakmice četvrtog kola, Potpićanci igraju doma u subotu protiv Višnjana 1957, dok Iskra u nedjelju gostuje kod Marčane.

Iskra - Potpićan-Učka 72 1:1 (1:1)

Utakmica trećeg kola Prve ŽNLI. Stadion na Vinežu. Gledatelja: 120. Sudac: Dalibor Šekuljica. Strijelci: 0:1 Juran (15), 1:1 Krasnići (21). Žuti kartoni: Načinović, Lazarić, Zakomac, Batelić (Iskra), Aničić, V. Juran, M. Celić, J. Juran, Gržanić (Potpićan-Učka 72). Crveni karton: Čudić (Iskra), Marčac (Potpićan-Učka 72).

ISKRA: Todorović, Načinović, Panić, Lazarić (85 Trumić),  Kocijel (61 Miletić), Mužul (46 Čudić) Krasnići (80 Zukić), Malkić (80 Horvat), Mehić, Licul (46 Zakomac), Begović (46 Batelić).

POTPIĆAN-UČKA 72: Aničić, V. Juran, Paliska, Braušić (80 Stojšić), Simić (63 Čule), M. Celić (63 Fonović), A. Fornažar, J. Juran (90 Burul), Gržanić, S. Fornažar, Marčac.

(Pripremila: Valentina Prokić)