NK Rudar

Kovari vodili na Hreljinu do 90. minute, završilo 1:1

18.11.2023 - 22:33
NK Rudar na gostovanju kod NK Naprijed

Nogomertsši Rudara su u 12. kolu prvenstva 3.NL NS Rijeka, odigranoj 18. studenoga na Hreljinu, podijelila bodove sa nogometašima Naprijeda rezultatom 1:1. Rudar je vodilo do 90. minute i kada su već tri boda bila upisana, Tomljanović je uspio izjednačiti te postaviti konačan, vjerojatno i najrealniji rezultat današnje utakmice, 1:1.

Treba priznati da su jedna i druga momčad tijekom cijelog susreta prikazala skroman nogomet, gotovo bez pravih prilika  da bi u takvoj igri, ipak Kovari  poveli preko Karića koji u 78 minuti trese mrežu domaćeg vratara Hermana i to u trenucima kad su Kovari imali igrača više, zbog isključenja domaćeg igrača Biškupovića. Borbenost i upornost Hreljana koji su gotovo sat vremena igrali s igračem manje, isplatila se u već spomenutoj 90. minuti, a tome je pomoglo i isključenje Martića u 82.minuti zbog dvije opomene.

Za sedam dana u posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva, Kovari na svom terenu  dočekuju nogometaše NK Buja. Utakmica počinje u 13.30 sati.

3. HNL – Zapad / Hreljin – Stadion Lonja – Gledatelja 50

NK NAPRIJED Hreljin – NK RUDAR Labin  1:1  (0:0)

Sudac: Dizdarević Amel (Radmani). Strijelci: 0:1 Karić 78’, 1:1 Tomljanović 90’. Opomene: Rotim, Radošević, Begić (Naprijed), Bilić, Juričić, Licul (Rudar). Isključenja: Biškupović 30′ (opomene u 7′ i 30′), Martić 82′ (opomene u 65′ i 82′)

NK NAPRIJED :Hreljin: Herman, Pirić, Jakovljević, Biškupović, Babić, Frigan ( 75’Tomljanović), Rotim, Radošević, Begić, Tobisch ( 89’ Zeko), Čanković.

NK RUDAR Labin: Blažina, A. Načinović, Salihović (68’Karić), Juričić, Kurtić, Bilić, Licul, M. Načinović ( 46’ Božičević), Alves De Oliveira, Stepčić (90+1 Halilčević), Martić.